Blood Battle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» Досието на Natalie Smith
Досието на Дъстин EmptySat Jan 07, 2012 7:16 pm by Natalie Smith

» Make me smile
Досието на Дъстин EmptySat Jan 07, 2012 5:42 pm by Daneliya ♥

» Познай колко тежи следващия
Досието на Дъстин EmptySat Jan 07, 2012 2:08 pm by Daneliya ♥

» Опиши настроението си с емотиконка
Досието на Дъстин EmptySat Jan 07, 2012 2:05 pm by Daneliya ♥

» Напиши ника си със затворени очи
Досието на Дъстин EmptySat Jan 07, 2012 1:51 pm by Ирина

» Търся си някой за РП
Досието на Дъстин EmptyThu Jan 05, 2012 9:37 pm by Дъстин Файърнайт

» Търся си друго
Досието на Дъстин EmptyThu Jan 05, 2012 6:09 pm by Кай Валерион

» Търся си БФФ
Досието на Дъстин EmptyThu Jan 05, 2012 6:07 pm by Кай Валерион

» Дъстин
Досието на Дъстин EmptyThu Jan 05, 2012 11:28 am by Орион Бейн

Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 57 on Sat Sep 21, 2024 4:45 pm
Poll

Досието на Дъстин

2 posters

Go down

Досието на Дъстин Empty Досието на Дъстин

Post  Дъстин Файърнайт Thu Jan 05, 2012 12:00 am

Досието на Дъстин 949-jensen-ackles
Име:
Джъстин. Преди носех името Джъстин, но сега вече предпочитам да се наричам Дъстин. Това е името, с което ме познават толкова много хора и нямам намерението да заблуждавам никого, затова реших да продължа да нося това име, което страшно ми харесва.
Прякор:
Толкова много прякори и кой от кой са ми по-любими, но най-любимият от всички бе само една единствена дума, която мога да чувам отново и отново без да ми омръзва. Дъстин "Безразсъдното момче". Колкото повече го чувам, толкова повече се харесвам.
Години:
Годините са нещо специално, а не просто отрязъци от време.За мен те са единственото лекарство, когато страдаме от някоя болка. На колко съм?!? Честно да си призная от както се помня, празнувам вечните си 18 години. От тогава не съм същия...
Курс:
Колкото и нелепо да Ви звучи, аз съм първи курс в училището и тепърва се уча как да оцелея преди, по време на и след самата битка, която предстои.
Раса:
Какво съм Аз?!? В какво се превръщам?!? Не мога да повярвам, че позволих на онзи реактивен пич да ме превърне във вампир!
Дата на раждане:
Родих се на 31.10.1993 - в нощта на Хелоуин... Именно от там идва и фамилията ми.
Зодия:
Ненаситен и отровен Скорпион.
Родители:
Родители? Дъстин ги загуби още по време на поредния си осемнадесети, за него, рожден ден.
Външен вид:
Дъстин е висок, строен, с добре оформено тяло и физика на спортист. Кестенявата му късо подстригана коса и светлите му очи действат като магнит за нежния пол, но той не е лесно достъпен за всеки. Свободното си време прекарва в тичане или набиране на лост, а когато не е в настроение, можеш да го видиш, проснал се на дивана с някой криминален роман. Макар и да има визията на супер модел, Дъстин не държи на външния си вид и стандартното му облекло... не... Всъщност целия му гардероб се състои от раздърпани тениски и всевъзможни екстравагантни модели дънки със синджири и прочие... Но защо момчето предпочита подобен тип дрехи, след като със съвършените си мерки може да носи всичко останало, си остава пълна загадка за приятелите му, както и онова му замислено изражение, когато е съсредоточен върху нещо, което е толкова симпатично, че веднага пробужда любопитството в теб и те кара да го попиташ за какво толкова размишлява.
Характер:
Характерът на момчето е изключително сложен и постоянно менящ се. В един момент е тих и спокоен, а в следващия е готов да избухне със сила, на която и атомна експлозия би завидяла. Дъстин е всеотдаен и надежден, но понякога може да бъде изключително самонадеян и дразнещ. Вампирът не е от влюбчивите, но когато реши, може да е наистина романтичен и да обича някого безрезервно, като очаква същото в замяна от него. Освен всичките си плюсове и минуси в характера, Дъстин е изключително грижовен и се стреми да пази хората около себе си, дори и с цената на собствения си живот, който не струва нищо за него ако няма приятели. Вампирчето си пада малко егоист, но когато става дума за хора, които се нуждаят изключително много от нещо, то е готово да им предостави необходимото, защото макар и да не е наясно какво значи да живееш в нищета, той съумява да се постави на тяхно място и да изпита съчувствие, както когато е бил човек. Да, но не всички са съвършени, така че има една отрицателна черта в характера на младежа - изключително нетърпелив и избухлив е, а на моменти дори може да се окаже опасен, както за околните, така и за самия себе си.
История:
Толкова време момчето живееше в тайна от истинските си родители. То бе израснало в пансион за сираци, когато една богата двойка дойде, за да си осинови дете. От съседната стая се чуха няколко удара и детски плач... Едно дрипаво и ранено момче излезе от стаята на бегом и се скри зад бюрото, разтърсвано от ридания. Отговорникът го извади от там, дърпайки го и удряйки го където свари и то точно пред очите на хората. Майчинският инстинкт на жената се обади и тя спря отговорника:
-Моля ви! Как може да го налагате... Не е ли достатъчно това, което са му причинили децата?!? - така Дъстин беше осиновен и заживя в богаташкото имение на родителите си, но той не знаеше, че осиновителите му
са вампири. Часове преди осемнадесетия му рожден ден, баща му влязъл в стаята и го принудил да пие от кръвта му, а след това го убил, като предварително му сложил пръстен да го предпазва от слънчевите лъчи. След като приключил задачата си горе, Седрик слязъл в трапезарията да помогне на жена си да организират парти-изненада на сина си, който бе отраснал с тях. Ндам, обаче нещата поели в грешна посока и доставчикът се оказал ловец, който прокарал дървен кол през сърцата им. Когато Дъстин се събудил и слязъл долу, той заварил телата на родителите си, а върху тях имало бележка, оставена от ловецът... Той нямал информация, че и момчето е вампир, затова сметнал работата си за свършена, но направил фаталната грешка да остави жив този, който ще го преследва до последен дъх преди да получи сладкото си отмъщение.
Допълнително:
Дъстин не пуши и не се дрогира. Пие само по празници.
Пада си по дългите романтични разходки.
Макар и богаташ, той е щедър и помага с каквото може.
Занимава се с музика, пише стихове и песни.
Лоши черти: Почти няма, като изключим самонадеяността и манипулативното и извратено мислене.
Добри черти:
"
Доброто момче" - винаги на среща и човек на който може да се разчита по всяко време.
Силни страни:

Ръкопашен бой

Дъстин Файърнайт
Дъстин Файърнайт

Posts : 7
Join date : 2012-01-04
Име;Раса;Години : Дъстин Файърнайт, вампирче, 18 години

Back to top Go down

Досието на Дъстин Empty Re: Досието на Дъстин

Post  Орион Бейн Thu Jan 05, 2012 12:14 am

Одобрен, хубав герой.
Ето и разпределителния тест;
https://bloodbattle.bulgarianforum.net/t5-topic
Орион Бейн
Орион Бейн
Отговорник на Frower
Отговорник на Frower

Posts : 6
Join date : 2012-01-01
Име;Раса;Години : Орион Бейн; Нефилим; 17

Character sheet
Курс:
Гадже:
Най-важното за героят:

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum