Blood Battle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» Досието на Natalie Smith
Everything for:: Christian Brody.  EmptySat Jan 07, 2012 7:16 pm by Natalie Smith

» Make me smile
Everything for:: Christian Brody.  EmptySat Jan 07, 2012 5:42 pm by Daneliya ♥

» Познай колко тежи следващия
Everything for:: Christian Brody.  EmptySat Jan 07, 2012 2:08 pm by Daneliya ♥

» Опиши настроението си с емотиконка
Everything for:: Christian Brody.  EmptySat Jan 07, 2012 2:05 pm by Daneliya ♥

» Напиши ника си със затворени очи
Everything for:: Christian Brody.  EmptySat Jan 07, 2012 1:51 pm by Ирина

» Търся си някой за РП
Everything for:: Christian Brody.  EmptyThu Jan 05, 2012 9:37 pm by Дъстин Файърнайт

» Търся си друго
Everything for:: Christian Brody.  EmptyThu Jan 05, 2012 6:09 pm by Кай Валерион

» Търся си БФФ
Everything for:: Christian Brody.  EmptyThu Jan 05, 2012 6:07 pm by Кай Валерион

» Дъстин
Everything for:: Christian Brody.  EmptyThu Jan 05, 2012 11:28 am by Орион Бейн

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 57 on Sat Sep 21, 2024 4:45 pm
Poll

Everything for:: Christian Brody.

2 posters

Go down

Everything for:: Christian Brody.  Empty Everything for:: Christian Brody.

Post  Christian Brody. Wed Jan 04, 2012 7:16 pm

[center]Everything for:: Christian Brody.  Adam-brody-hook-400a020707
Лик: Adam Brody

Име: Кристиян Джоузев Броуди

Прякор: Крис, Ян, Копеле, NB (N.B. - инициалите ми, навсякъде се подписвам така! А не K.B. !) [последната буква от първото ми име и първата от последното]

Години: Великите 18!

Курс: 7

Раса: Вещер!

Дата на раждане: 18 май, 1993година

Зодия: Телец - големи инати сме!

Родители: Майка ми се казва Лилана и почина в катастрофа, докато пъруваше към баба ми в Ню Йорк. Било е злопулука, затова няма никой. който да е на топло. Бях на 9 и го приех много зле, едвам го преживях. Всеки ден плачех за нея. Баща ми се казва Джоузеф и е доста състрадателен човек. Харесвам го, въпреки, че бях малко отдалечен от него.

Външен вид: Крис е изключително чаровен. Притежава пъстри очи, с които може да омае всяка жена. Кожата му е бяла, но загара който прави всяко лято е доста секси. Косата му е тъмна, почти черна, но е тъмно кестенява, все пак и е къдрава, но доста често си служи с пресата за изправяне, за да стои по този начин както той желае. Не е много висок, но не е и нисък. Приблизително 1 и 80. Тялото му е атлетично и доста стегнато. Не полага абсолютно никакви грижи за него. Самата му физика е такава и не може да се промени. Е като изключим, че плочките не се правят ей така, но.. всички останали стегнати мускули са му биологично заложени. Добре поддържан е, облича се винаги в крак с модата, има собствен стил, въпреки, че е съчетание от тиловете на някои известни певци и певици като Usher, JB и други. Обича да носи косата си вдигната нагоре. Когато я изсуши след къпане, тя стои така.

Характер: Характерът ми е доста странен и непредвидим. Винаги съм си падал безкруполното лошо и развратно момче, но съм имал и някаква мярка. Обичам да обмислям действията си, преди да направя нещо, за което ще съжалявам после. Въпреки че на моменти това става доста често… В различни моменти от живота ми си падах купонджия ,развратник ,накратко казано извратен тип, свкинал с много флирт и свалки. В други, бях точно обраното на това. Имах чувства, грижех се за хората и близките си. Не съм лекомислен, доста обмислям някои неща. Харесва ми да съм център на вниманието, но не прекалено. Много трудно допускам хора до себе си, защото това значи, че те навлизат в личното ми пространство, а не бива случайно хора да го правят. Инат съм. Държа на мнението си, но когато наистина намирам грешката си в него, съм склонен и да го променя. Понякога се държа доста гадно с момичетата, само ги използвам за различни мои цели като задоволяване на личните муи сексуалните ми нужди. Правя го само когато съм пиян. А това се е случвало доста пъти. Е... това е горе долу за мен... ако има нещо.. питайте!

История: Израстнах в доста добре семейна среда [в Англия], за която повечето деца могат само да мечтаят, докато майка ми не почина. Когато срещах познати на татко, мои познати, съученици, учители, те винаги ме питаха как съм, приживявам ли го, как се справям. Беше ми втръснало, но наистина страдах много за това, че загубих майка си. Татко беше до мен през цялото време, подкрепяхме се взаимно. Когато станах на 13 години, трябваше да решавам в коя гимназия да кандидатствам. Беше ми почти безразлично, но понеже татко ме посъветва как да се развия добре, кандидатствах в едно училище, което дори не знаех къде се намира, а камоли, че съществува. Гимназията се казваше Midnight Knight. Беше близо до Лондон, в някакъв малък град на по - малко от 15 минути път с кола, ако караш с 90 км/ч. Татко беше агент и почти през повечето време го нямаше вкъщи, беше на работа от 7 до някъде към 10. Беше нечовешко да работи по толкова много време. Но ... къщата ни беше свободна за много големи купони, защото самата тя беше голяма. Това е тъпата ми история. Ааа... в началното училище се бях влюбил в едно момиче, беше много красива, но... се преместихме в този малък град ии... сърцето ми се разби на хиляди парченца и сигурно много ще ми липсва, ако не се влюбя тук в друга. Дано да я забравя.

Допълнително: Пушил съм цигари и трева. Не ми хареса, но няколко години го правех, и на 16 и половина спрях.
- Обичам да правя купони
- Често се зарибявам с момичета и когато няма такива, просто се чувствам много сам.
- Имам наследствен медальон от пра дядо ми, той е бил със същото име като моето, но не се е писал N.D., а K.D. Медальона ме защитава от дарбите на всички съществуващи създания.

Лоши черти: Много са! [Мисля, че бях достатъчно подробен!]
Добри черти: Доста са малко, но като цяло - понякога съм добросърдечен и мил!
Силни страни: Черната магия, по наследство съм силен в нея!
Christian Brody.
Christian Brody.

Posts : 3
Join date : 2012-01-04
Age : 31
Име;Раса;Години : Кристиян Броуди; Вещер; 18г. - 12 клас

Back to top Go down

Everything for:: Christian Brody.  Empty Re: Everything for:: Christian Brody.

Post  Angela Herondale. Wed Jan 04, 2012 7:39 pm

Одобрен си! Добре дошъл. направи разпределителният тест.
Angela Herondale.
Angela Herondale.
Отговорник на Dragonheart
Отговорник на Dragonheart

Posts : 25
Join date : 2012-01-01
Име;Раса;Години : Анджела Моргенстърн Херондейл ; Нефилим ; 17

Character sheet
Курс: 8
Гадже:
Най-важното за героят:

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum